O nás

Úvod O nás


Kto sme   Internetový obchod namaltu.sk sa zameriava na predaj (zatiaľ) vrecovaného sypaného stavebného materiálu. Ponúkame materiály murovacie malty, lepiace malty, lepidlá a armovacie hmoty na zatepľovanie, omietky a potery. Sme autorizovaný predajca materiálov HASIT. Portólio produktov neustále rozširujeme. Pôsobíme predovšetkým na území Záhoria, okolia Bratislavy a Západného Slovenska, kde Vám vieme poskytnúť najlepšie ceny vrátane dopravy materiálov až ku Vám. Samozrejme, podľa požiadaviek zabezpečíme dopravu ku Vám kdekoľvek na Slovensku.

 

Čo ponúkame   Sme autorizovaný predajca spoločnosti Hasit - výrobcu sypkých stavebných materiálov na celú stavbu. (Nielen) na ponúkané produkty poskytujeme odborné technické poradenstvo.

 

Ako fungujeme   Fungujeme systémom drop shipping a teda nevyužívame vlastný sklad, ale na základe dobre zorganizovanej logistiky a zmluvných vzťahov s výrobcami expedujeme tovar priamo zo skladu výrobcu. Na základe tejto filozofie a teda vylúčením medzičlánku v podobe nákladov na medzisklad a  dopravu od výrobcu do skladu vieme minimalizovať svoje náklady a tieto výhody pretransformovať smerom k zákazníkovi a poskytnúť mu čo najnižšie ceny a tovar priamo od výrobcu. 

Info Obchodné podmienky Kontakt Partneri

              

hasit

          vivos  

                                         projekty, realizácie, stavebný dozor

Copyright 2014 - 2020 © namaltu.sk