O nás

Úvod Info O nás


Kto sme   Internetový obchod namaltu.sk sa zameriava na predaj (zatiaľ) vrecovaného sypaného stavebného materiálu. Ponúkame materiály murovacie malty, lepiace malty, lepidlá a armovacie hmoty na zatepľovanie, omietky a potery. Portólio produktov neustále rozširujeme. Pôsobíme predovšetkým na území Záhoria, okolia Bratislavy a Západného Slovenska, kde Vám vieme poskytnúť najlepšie ceny vrátane dopravy materiálov až ku Vám.

Čo ponúkame   Sme autorizovaný predajca spoločnosti Hasit - výrobcu sypkých stavebných materiálov na celú stavbu. (Nielen) na ponúkané produkty poskytujeme odborné technické poradenstvo.

Ako fungujeme   Fungujeme systémom drop shipping a teda nevyužívame vlastný sklad, ale na základe dobre zorganizovanej logistiky a zmluvných vzťahov s výrobcami expedujeme tovar priamo zo skladu výrobcu. Na základe tejto filozofie a teda vylúčením medzičlánku v podobe nákladov na medzisklad a  dopravu od výrobcu do skladu vieme minimalizovať svoje náklady a tieto výhody pretransformovať smerom k zákazníkovi a poskytnúť mu čo najnižšie ceny a tovar priamo od výrobcu. 

Info Obchodné podmienky Kontakt Partneri

              

hasit

          vivos  

                                         projekty, realizácie, stavebný dozor

Copyright 2014 - 2020 © namaltu.sk